• Mercedes - Benz / Sprinter


  Sprinter minibüslerin 22+1 kişiye kadar sunduğu koltuk düzenleri, arka aksta ince veya kalın tek tekerlek seçeneği, 3 farklı gövde uzunluğu ve 3 farklı aks mesafesi ile müşterilerine ergonomi ve konforu bir arada sunmaktadır. Geniş ve özel donanım yelpazesi ile sınıfında en fazla alternatifi sunan Yeni Sprinter minibüsler en özel ihtiyaçları bile karşılayabilmektedir.

  Yeni nesil ergonomik lüks yolcu koltukları, kromaj kaplamalı multifonksiyonel direksiyon simidi, Bluetooth özellikli yeni nesil telematik sistemleri gibi fonksiyonel özellikler de esnek araç konseptinde yer almaktadır.

  İster personel taşımacılığı, ister öğrenci taşımacılığı, ister turizm taşımacılığı isterse de şehiriçi yolcu taşımacılığı yapın, Yeni Sprinter minibüslerin sektöre özel geliştirilmiş çözümleri ile yolunuz kusursuzluğa çıkar.

  Sprinter minibüs, her gün sıkça kullanılan eşyalar için bolca depolama alanı, sabitleme elemanları ve raflar sunar. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren kullanıcıların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. 

  Sürücü ve sürücü yanı için ön camın üst kısmındaki açık depolama raflarının her biri 16 kg ağırlık taşıyabilir. Kağıtlar, belgeler ve diğer eşyalar düzenli bir şekilde saklanabilir.
  Arka kapılarda bulunan iki adet depolama filesi ile de pek çok farklı eşya için ek depolama alanı sunulmaktadır.

  Sürücü mahallinde yer alan ve opsiyonel olarak sunulan depolama bölmesi menteşeli bir kapağa sahiptir. Bu alan, kişisel eşyalarınızı ihtiyaç duyduğunuzda kolayca ulaşılabilecek biçimde saklayabilmenizi mümkün kılar.

  Sürücü ve yardımcı sürücü koltuk sırtlıklarında fileli cepler yer almaktadır.


 •  

  Motor ve Performans


  Motor Tipi
  Sıralı 4 Silindirli

  Motor Hacmi
  2143

  Maksimum Güç
  129 BG

  Maksimum Tork
  305 Nm
   

  Yakıt
  Dizel

  Maksimum Hız
  -

  0-100 Km
  -

  Vites
  6 İleri Manuel
   

  Yakıt Tüketimi ve Emisyon


  Şehir İçi Tüketim
  9,3 lt/100 km

  Şehir Dışı Tüketim
  7,0 lt/100 km

  Ortalama Tüketim
  7,9 lt/100 km

  Yakıt Deposu
  75 lt
   

  Şehir İçi Menzil
  806 km

  Şehir Dışı Menzil
  1071 km

  CO2 Emisyonu
  -

  Emisyon Standardı
  Euro 5b+
   

  Boyutlar ve Ağırlık


  Uzunluk
  -

  Genişlik
  -

  Yükseklik
  -

  Aks Aralığı
  -
   

  Bagaj Kapasitesi
  -

  Boş Ağırlık
  -
   


X